Адвокатське бюро 'Рюрикович та партнери'

Рівненській районний суд

Рівненський районний суд Рівненської області        Рівненський районний суд Рівненської області розташований у двох  приміщеннях.

Контактна інформація загальної канцелярії

Адреса:

33001 м. Рівне, вул. П. Могили, 24

Телефон(и):

(0362)63-41-42

E-mail:

inbox@rv.rv.court.gov.ua

Веб-сайт:

http://rv.rv.court.gov.ua/sud1716/

 

Контактна інформація 2 корпусу суду

Адреса:

33001 м. Рівне, вул. Дубенська, 25-Б

Телефон(и):

(0362)26-69-00

E-mail:

inbox@rv.rv.court.gov.ua

Веб-сайт:

http://rv.rv.court.gov.ua/sud1716/

 

        Приміщення знаходять в 400 метрах один від одного.

        За адресою по вул. П. Могили, 24 ведеться прийом документів загальною канцелярією Рівненського районного суду, відбувається розгляд цивільних справ в порядку Цивільного процесуального кодексу України та справ про адміністративні правопорушення в порядку Кодексу України про адміністративні правопорушення, здійснюють судовий контроль слідчі судді, які розглядають питання, віднесені Кримінальним процесуальним кодексом України до повноважень слідчого судді.


         За адресою по вул. Дубенська, 25-б здійснюється судовий розгляд кримінальних проваджень та вирішення питань, які виникають у порядку виконання судових рішень, ухвалених у кримінальних провадженнях за новим Кримінальним процесуальним кодексом України та проводиться судовий розгляд адміністративних справ у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Також за спеціальним законом розглядаються питання встановлення адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі.Обновлен 14 мар 2016. Создан 12 авг 2014